Evden Eve Nakliyat

Read More ...

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın Gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır. Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

atahan1atahan2

 

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın de monte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz Şunlardır;

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat Hizmeti, Ofis Taşımacılık Hizmeti, Eşya Depolama Hizmeti, Fiyatlarımız ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında bilgi almak için Müşteri Merkezimiz ile İletişime geçiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde öğretmen,doktor,savcı kısacası devlet çalışanına kampanyalı indirimli fiyatlarımızla şehir içi şehirler arası ev taşıma hizmeti vermekteyiz.Kampanyalar Hakkında bilgi almak için Çağrı Hattımız 0850 346 61 31 bize ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel hizmet vermektedir.